E-szkolenia | Szkolenia e learningowe | Szkolenia online | Kursy online | E-kursy

e szkolenia e learningowe

E szkolenia

Szkolenia online - gdzie chcesz i kiedy chcesz

 E-szkolenia są świetne dla zróżnicowanych stylów uczenia się. E-szkolenia pozwalają każdemu uczyć się gdziekolwiek, kiedykolwiek i we własnym tempie.

E-szkolenia oferowane przez Projekt Przywództwo stanowią kopalnię umiejętności praktycznych, które pomogą skuteczniej zarządzać każdemu menedżerowi i właścicielowi firmy. Szkolenia online są praktyczne i zorientowane na biznes.

Moja oferta

E-szkolenia są jednym z najlepszych sposobów na zdobywanie umiejętności i praktycznej wiedzy bez wychodzenia z domu. Istnieje milion różnych sposobów nauczania i przekazywania wiedzy, które pomagają w rozwiązywaniu problemów, z którymi borykają się inni dlaczego zatem e-szkolenia są warte rozważenia?

#1. Uczestnicy uczą się więcej niż na tradycyjnych kursach.

W swoich badaniach IBM stwierdził, że uczestnicy e szkoleń uczą się pięciokrotnie więcej w szkoleniach online z wykorzystaniem treści multimedialnych niż w tradycyjnych kursach face to face.

Ponieważ szkolenia online dają studentom pełną kontrolę nad własnym uczeniem się, studenci mogą pracować własnym tempem. Ogólnie rzecz biorąc, studenci pracują szybciej niż w innym przypadku i otrzymują więcej informacji. Są w stanie poruszać się szybciej przez obszary szkolenia online, z którymi czują się komfortowo, a wolniej przez te, które potrzebują trochę więcej czasu.

#2. Korzystanie z szkoleń online wymaga mniejszych nakładów czasu.

Wiele osób odkłada zapisanie się na tradycyjne szkolenie ze względu na jego czasochłonność. Zazwyczaj wiąże się to z czasem na dojazd i powrót. Raport Brandon Hall na temat eLearningu w korporacjach stwierdził, że ten styl uczenia się zazwyczaj wymaga 40-60% mniej czasu pracy niż nauka w tradycyjnej formie.

E-szkolenia zazwyczaj pozwalają studentom podzielić czas, który inwestują w kurs w jakikolwiek sposób działa dla nich. Nie muszą być w stanie poświęcać dużo czasu na kurs.

Chociaż e-szkolenia są dostępne od lat 90-tych, ten rodzaj uczenia się stał się integralną częścią większości poziomów edukacji, ponieważ można dzięki nim dotrzeć do większej liczby studentów z większą łatwością i mniejszym kosztem. Uczenie się przez Internet jest obecnie podstawową formą kształcenia, która zapewnia studentom i edukatorom bardziej elastyczne, opłacalne i dostępne formy uczenia i szkolenia się.

W ostatnich latach nastąpił wzrost liczby osób decydujących się na e-kursy i szkolących się online i naprawdę nie jest trudno zrozumieć, dlaczego tak się stało. Z jednej strony, kursy e Learningowe stały się niezwykle popularne dzięki prostocie, że są o wiele wygodniejsze niż tradycyjne szkolenia menedżerskie.

Studenci mogą dopasować e-kursy do istniejących obowiązków i rytmu pracy, a także mogą zaangażować się w treści multimedialne i materiały dydaktyczne w dowolnym czasie, który jest dla nich najwygodniejszy. Co więcej: nie muszą podróżować gdziekolwiek, aby uczestniczyć w szkoleniu online, mogą po prostu zalogować się do wirtualnego kampusu z dowolnego miejsca.

Jest drugi powód, dla którego szkolenia online stały się tak popularne: są tańsze. Koszt szkoleń menedżerskich może być często czynnikiem zaporowym. Jest to również problem dla korporacji, które chcą zachęcić swoich pracowników do dalszego szkolenia, ale nie mają zbyt dużego budżetu na konferencje i szkolenia menedżerskie. Szkolenia online są łatwo dostępne przy znacznie mniejszych budżetach.

Oprócz wygody i kosztów, duża liczba studentów zwraca się w stronę szkoleń online, ponieważ stały się one lepszym sposobem nauki. Ci studenci, którzy poważnie podchodzą do kwestii poprawy wiedzy, zdobywania nowych umiejętności i zdobywania cennych kwalifikacji, chętnie zapisują się na kursy online.