Szkolenie sprzedażowe online

Sprzedaż nigdy się nie kończy, a zaangażowani w nią są wszyscy. Ci, którzy potrafią sprzedawać, przekonywać i dobijać targu są tymi, którzy najlepiej sobie poradzą, niezależnie od branży.

Choć sprzedaż jest dla wielu ścieżką kariery, tak naprawdę znajdziemy ją wszędzie. Po prostu musisz sprzedawać, negocjować i wpływać na innych aby osiągnąć w życiu to, na czym ci zależy. Od tego jak sobie z tym zadaniem poradzisz zależeć będzie jakość twojego przyszłego życia oraz liczba osób, na które będziesz mógł wpłynąć. Studiuj sprzedaż, stań się pilnym uczniem. Nie traktuj jej jak praktyki niegodnej, jak męczącego obowiązku, który można zrzucić na innych. Sprzedaż jest podstawowym paliwem każdej gospodarki świata. Jeśli ludzie nie sprzedawaliby pomysłów, idei czy produktów, świat stanąłby w miejscu. Jeśli chcesz coś zmienić w tym świecie, naucz się sprzedawać. Jeśli chcesz mieć pewność, że twoje innowacyjne pomysły dotrą do każdej zainteresowanej osoby, będziesz musiał sprzedawać. Jeśli chcesz żyć po swojemu, jeśli chcesz aby twojej firmie dobrze się wiodło, jeśli chcesz zapewnić swojej rodzinie dostatek, naucz się sprzedawać i mogę ci zagwarantować, że spłynie na ciebie dostatek, który inni ludzie uznawali za nieosiągalny.

Nikt nigdy nie zdobędzie władzy i pozycji bez zdolności wpływania na innych.

 Twoja zdolność wpływania na innych bezpośrednio wpływa na sukcesy, jakie osiągniesz we wszystkich dziedzinach życia.

“Możesz mieć wszystko, czego w życiu potrzebujesz, jeśli tylko pomożesz innym uzyskać to, czego oni sami potrzebują.” – Zig Ziglar

Dzięki temu kursowi

• Skierujesz swoich klientów na drogę ku realizacji ich celów.

• Skoncentrujesz się na rozwiązywaniu problemów i pomaganiu klientom osiągnąć ich cele.

• Zidentyfikujesz główną motywację do zakupu i zbliżysz się do prawdziwych potrzeb klienta i do rozwiązania jego realnych problemów.

• Dzięki skutecznym technikom zadawania pytań możesz przenieść klientów z miejsca, gdzie się znajdują, w miejsce, gdzie powinni teraz być - a więc gotowi do zakupu.

Dążąc do usatysfakcjonowania klienta podążaj za potrzebą, nie za produktem.

Nie skupiaj się na tym, jak działa twój produkt; skup się na tym, jak twój produkt zadziała dla twojego klienta.