dr+Michał+Chmielecki,+MSc.jpg

dr Michał Chmielecki, MSc

Mam za sobą ponad 10 lat doświadczenia i przeprowadzonych ponad
10 000 godzin szkoleń, warsztatów, wykładów i seminariów dla wyższej i średniej kadry zarządzającej w Polsce i za granicą.  

Wykładam na amerykańskim uniwersytecie Clark University (www.clarku.edu) na studiach MBA i MSPC.

Współpracuje z Polskim Instytutem Spraw Międzynarodowych (pierwsze miejsce na świecie w kategorii think tanków z budżetem do 5 milionów dolarów). Wykładam w programie MBA KSB+ Master realizowanym przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz w Europejskiej Akademii Dyplomacji. Jestem adiunktem w największej niepublicznej uczelni w Polsce – Społecznej Akademii Nauk. Współpracowałem również z Polskim Instytutem Dyplomacji. Współpracowałem jako konsultant biznesowy z Instytutem Europejskim w Łodzi. Ponadto wykładałem w UK, Niemczech, Irlandii, Portugalii, Słowenii i Meksyku.

Doświadczenie zdobywałem głównie w niemieckich przedsiębiorstwach m.in. w TAW.de - jednej z największych firm doradczo-szkoleniowych w Niemczech. Pracowałem również  w handlu zagranicznym. Jestem współzałożycielem i aktywnie zarządzam 3 firmami (handel zagraniczny, szkolenia, PR). 

Ekspertyza

Publikuję w prestiżowych wydawnictawch naukowych w Polsce i za granicą (m.in. Springer, Peter Lang, Lexington Books,  WoltersKluwer itd.).